Przejdź do treści

Rajd rowerowy współfinansowany ze środków WFOŚiGW w Łodzi

Zdjęcie, Rajd rowerowy współfinansowany ze środków WFOŚiGW w Łodzi
W dniu 29 sierpnia 2015 r. odbył się Rajd Rowerowy do Osady Leśnej w Kole położonej na terenie powiatu piotrkowskiego. Rajd był jednym z elementów "Programu edukacji ekologicznej" współfinansowanego ze środków WFOŚiGW w Łodzi realizowanego przez Radę Osiedla Wierzeje w Piotrkowie Trybunalskim.
Uczestnicy rajdu mieli także okazję wziąć udział w ciekawych warsztatach edukacyjnych oraz w konkursie przyrodniczym. WFOŚiGW w Łodzi reprezentowany był przez Zastępcę Prezesa Zarządu Pana Andrzeja Czaplę, który dokonał wręczenia nagród Laureatom Konkursu oraz Dyrektora Biura Panią Krystynę Czechowską.
Jazda na rowerze jest jednym z elementów realizacji polityki zrównoważonego rozwoju promującego zdrowy tryb życia oraz potrzebę ochrony środowiska, dlatego też takie inicjatywy są wspierane i promowane przez WFOŚiGW w Łodzi.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.