Przejdź do treści

Fundusz przystąpił do zbierania informacji na temat znaczących zadań z zakresu ochrony środowiska i gospodarki wodnej planowanych do realizacji przy współudziale środków WFOŚiGW w Łodzi w 2016 roku

W związku z przystąpieniem do prac nad sporządzeniem projektu planu działalności na 2016 rok, Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi zwraca  się do Państwa z prośbą o przesłanie informacji na temat znaczących zadań z zakresu ochrony środowiska i gospodarki wodnej planowanych do realizacji przy współudziale środków WFOŚiGW w Łodzi w 2016 roku.

Informacja powinna zostać przedstawiona zgodnie z układem określonym tabeli do pobrania. Wypełnioną tabelę, o której mowa powyżej prosimy przesyłać do Biura Funduszu wyłącznie w formie elektronicznie, na adres e-mail: fundusz@wfosigw.lodz.pl w terminie do dnia 18 września 2015 r.

W przypadku konieczności udzielenia dodatkowych informacji  prosimy o kontakt z następującymi osobami:

- Monika Kosiorek tel. 42 66 34 162;
- Karolina Rzetelska tel. 42 66 34 119;
- Dorota Linowiecka tel. 42 66 34 191.

Do pobrania:

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.