Przejdź do treści

Festyn "Dzień energii i środowiska" w Piotrkowie Trybunalskim

Zdjęcie, Festyn
8 sierpnia 2015 r. w Piotrkowie Trybunalskim odbył się Festyn „Dzień energii i środowiska”. To już czwarta edycja programu edukacji ekologicznej realizowanego przez Radę Osiedla Wierzeje.

Festyn został dofinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. W ramach wydarzenia zorganizowano mecz piłki nożnej o puchar Marszałka Województwa Łódzkiego połączony z konkursem przyrodniczym  pn.: "Zielony świat, zielone "Wierzeje", zielony dom - oszczędzamy energię". Następnie z rąk Pana Dariusza Klimczaka - Wicemarszałka Województwa Łódzkiego, Pana Andrzeja Czapli - Zastępcy Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Łodzi oraz Pana Mariana Błaszczyńskiego - Przewodniczącego Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego wręczono puchary i nagrody dla zwycięskiej drużyny. Fundatorem nagród  byli: Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, Lasy Państwowe - Nadleśnictwo Piotrków Trybunalski oraz Miasto Piotrków Trybunalski.

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.