Przejdź do treści

Narodziny białych lwów w Ogrodzie Zoologicznym Zoo Safari Borysew

Zdjęcie, Narodziny białych lwów w Ogrodzie Zoologicznym Zoo Safari Borysew
Ogród Zoologiczny Zoo Safari w Borysewie ma nowych mieszkańców - w zeszłym tygodniu na świat przyszły trzy białe lwy.

Biały lew uważany jest za jeden z najrzadszych gatunków na naszej kuli ziemskiej. Na całym świecie pozostało tylko kilkadziesiąt osobników - gatunkowi niestety grozi wyginięcie, dllatego też powinien być szczególnie chroniony przed wymarciem.

Pracownikom Ogrodu Zoologicznego składamy więc serdeczne gratulacje, a nowonarodzonym lwom życzymy dużo zdrowia!

 

Więcej informacji na temat samego wydarzenia znajdziecie Państwo w poniższym pliku, któy został przesłany przez pracowników Ogrodu Zoologicznego Zoo Safari Borysew.

Do pobrania:

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.