Przejdź do treści

Pierwszy społeczny Plebiscyt na Czystą Gminę 2015

Zdjęcie, Pierwszy społeczny Plebiscyt na Czystą Gminę 2015
Wszystkie gminy z terenu województwa łódzkiego zapraszamy do wzięcia udziału w Plebiscycie na Czystą Gminę 2015!

Plebiscyt, którego Organizatorem jest Fundacja Nasza Ziemia, ma na celu ocenę aktualnej sytuacji w polskich gminach pod względem czystości i wyróżnienie tych samorządów, które dbają o nią w najwiekszym stopniu i reagują na potrzeby swoich mieszkańców.

Wszystkie szczegółowe informacje wraz z Regulaminem Konkursu znajdują się na stronie Organizatora:

Zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu, które potrwa do 18 września 2015 r. Każdy może oddać głos na wybraną gminę wchodząc na poniższy link:

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.