Przejdź do treści

Stypendia Deutsche Bundesstiftung Umwelt (DBU) dla studentów kierunków środowiskowych

Stowarzyszenie Środowisko dla Środowiska wraz z Niemiecką Fundacją Federalną Środowisko (Deutsche Bundesstiftung Umwelt: DBU) organizuje płatne staże zawodowe dla najlepszych absolwentów, którzy chcą zrealizować swój pomysł na badania z zakresu ochrony środowiska.

Miesięczne stypendium wynosi 1060 Euro i jest ono całkowicie wolne od podatku, Organizator zapewnia także bardzo szerokie ubezpieczenie obejmujące cały okres pobytu w Niemczech. Program stypendialny jest objęty Honorowym Patronatem Ministra Środowiska oraz Honorowym Patronatem Ministra Edukacji i Szkolnictwa Wyższego. 16 czerwca 2015 roku ruszyła kolejna, XIX już edycja programu.

Do 16 września 2015 roku wszyscy zainteresowani mogą złożyć aplikację stypendialną za pośrednictwem platformy DBU (szczegółowe informacje znajdują sie na stronie: https://sdsblog1.wordpress.com/stypendia/).

Więcej informacji znajduje się w poniższym pliku:

oraz na stronie:

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.