Przejdź do treści

Dyrektor Biura WFOŚiGW w Łodzi na otwarciu II Łódzkich Targów Energetycznych

Zdjęcie, Dyrektor Biura WFOŚiGW w Łodzi na otwarciu II Łódzkich Targów Energetycznych
10 czerwca 2015 r. w sali konferencyjnej Międzynarodowych Targów Łódzkich nastąpiło otwarcie II Łódzkich Targów Energetycznych.

Uroczystości otwarcia Targów dokonała Pani Katarzyna Drobińska - Prezez Zarządu Międzynarodowych Targów Łódzkich. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi reprezentowany był przez Dyrektor Biura WFOŚiGW w Łodzi - Panią Krystynę Czechowską.

Tegoroczna edycja Łódzkich Targów Energetycznych, odbywających się w dniach 10-11 czerwca 2015 r., pod hasłem "Efektywność energetyczna" skupi się na zagadnieniach związanych z:

  • energetyką,
  • ECO & Smart City,
  • edukacją.

Organizator przewidział dla odwiedzających następujące atrakcje towarzyszące:

  • wykłady dotyczące odnawialnych źródeł energii,
  • ekoakcję "Świeć wzorem" - zbiórkę starych i zużytych świetlówek,
  • konkurs filmowy "Wyróżnij się energią. Oszczędzaj prąd",
  • konkurs fotograficzny "Moje miasto nocą".

Więcej informacji na temat Targów znajdziecie Państwo na stronie internetowej:

 

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.