Przejdź do treści

5 czerwca - Światowym Dniem Ochrony Środowiska

Zdjęcie, 5 czerwca - Światowym Dniem Ochrony Środowiska
5 czerwca obchodzimy Światowy Dzień Ochrony Środowiska (World Environment Day).    

15 grudnia 1972 roku Zgromadzenie Ogólne ONZ proklamowało 5 czerwca Światowym Dniem Ochrony Środowiska. Celem tych obchodów jest przede wszystkim pogłębienie świadomości społecznej na temat konieczności ochrony i poprawy stanu środowiska naturalnego. Obchody przypadają w rocznicę Konferencji Narodów Zjednoczonych na temat Środowiska Człowieka, która miała miejsce w Sztokholmie w 1972. Podczas obrad podjęto decyzję o utworzeniu Programu Narodów Zjednoczonych ds. Ochrony Środowiska (UNEP - United Nations Environmental Programme).

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.