Przejdź do treści

"Zrozumieć świat wszystkim zmysłami" - ogródek dydaktyczny w Przedszkolu Miejskim nr 220 w Łodzi otwarty!

Zdjęcie,
29 maja 2015 r. w  Przedszkolu Miejskim nr 220 przy ul. Jaracza 68 odbył się XVIII Festyn Rodzinny podczas którego nastąpiło oficjalne otwarcie ogródka dydaktycznego "Zrozumieć świat wszystkimi zmysłami". Otwarcie ogródka dydaktycznego powstałego na terenie przedszkolnym możliwe było dzięki współpracy pracowników przedszkola z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi oraz pomocy rodziców.

W uroczystości udział wzięli m.in.:

  • Pani Anna Głowacka - Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 220,
  • Pani Bogumiła Zdrojewska - Z-ca Dyrektora Przedszkola nr 220,
  • Pani Alicja Stachurska - przedstawiciel WFOŚiGW w Łodzi,
  • oraz dzieci i ich rodzice, pracownicy przedszkola, absolwenci i przyszłe przedszkolaki.

WFOŚiGW w Łodzi dofinansował tą inwestycję w formie dotacji w wysokości 34 940,00 zł, koszt całkowity przedsięwzięcia to 41 383,00 zł. Kwota 6443,00 zł została przekazana z Rady Rodziców. Dyrektor Przedszkola Pani  Anna Głowacka ma nadzieję, że ogródek przedszkolny będzie na długi czas służyć dzieciom i pracownikom przedszkola, przynosząc wiele korzyści dla edukacji ekologicznej, dla przyrody i estetyki terenów przedszkolnych.

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.