Przejdź do treści

II Międzynarodowe Forum Ekologiczne w Kołobrzegu objęte Patronatem Honorowym Zarządu WFOŚiGW w Łodzi

Zdjęcie, II Międzynarodowe Forum Ekologiczne w Kołobrzegu objęte Patronatem Honorowym Zarządu WFOŚiGW w Łodzi
Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi podjął decyzję o objęciu Patronatem Honorowym II Międzynarodowego Forum Ekologicznego, które będzie miało miejsce w Kołobrzegu w dniach 16 -18 września 2015 r.

Celem Forum jest podjęcie dialogu skupione głównie na problematyce zrównoważonego rozwoju.

Zakres merytoryczny przedsięwzięcia skupi się na kluczowych zagadnieniach związanych z ochroną środowiska:

  • odnawialnymi źródłami energii i energetyką,
  • gospodarką wodną,
  • gospodarką odpadami,
  • edukacją ekologiczną.

Zarząd WFOŚiGW w Łodzi postanowił kolejny raz objąć tą inicjatywę Patronatem, ponieważ wydarzenie to bez wątpienia stnaie się okazją do podjęcia merytorycznego dialogu związanego z ciągle rozwijającym się systemem finansowania ochrony środowiska w Polsce. Z uwagi na fakt, iż WFOŚiGW w Łodzi od ponad 20 lat pozostaje integralną częścią tego systemu działanie to wpisuje się w założenia naszej polityki statutowej.
WFOŚiGw w Łodzi za niezwykle cenne uważa włączenie do agendy zagadnień związanych z edukacją ekologiczną, bo to głównie dzięki niej następuje zmiana świadomości społecznej związanej z koniecznością działań na rzecz ochrony środowiska. Dlatego też, łódzki Fundusz zdecydowanie
i intensywnie wspiera wszelkie przedsięwzięcia mające na celu edukację dorosłych, młodzieży i dzieci.

Więcej informacji na temat II Międzynarodwego Forum Ekologicznego znajdziecie Państwo pod poniższym linkiem:

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.