Przejdź do treści

Podziękowanie za udział w konsultacjach dotyczących Listy przedsięwzięć priorytetowych WFOŚiGW w Łodzi na 2016 rok

Szanowni PaństwoBardzo dziękujemy wszystkim za przesłanie uwag odnoszących się do projektu Listy przedsięwzięć priorytetowych WFOŚiGW w Łodzi na 2016  rok.

Zapoznaliśmy się z zebranymi od Państwa informacjami, które znalazły częściowo odzwierciedlenie w zmianie projektu dokumentu,  zostaną one również wykorzystane na etapie opracowywania zasad udzielania pomocy finansowej ze środków WFOŚiGW w Łodzi na kolejny rok kalendarzowy.

Projekt Listy który powstał w wyniku konsultacji zamieszczamy do pobrania poniżej.

Jednocześnie informujemy, iż dokument ten został przesłany do zaopiniowania do NFOŚiGW w zakresie finansowania przedsięwzięć z udziałem środków pochodzących z Unii Europejskiej niepodlegających zwrotowi oraz do Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Poznaniu i w Warszawie w zakresie finansowania inwestycji dotyczących gospodarki wodnej.

Zgodnie z ustawą Prawo ochrony środowiska Rada Nadzorcza Funduszu uchwali Listę po otrzymaniu powyższych uzgodnień i opinii w terminie do dnia 30 czerwca 2015 r. Zatwierdzona Lista przedsięwzięć priorytetowych zostanie zamieszczona na stronie internetowej Funduszu.


Do pobrania:

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.