Przejdź do treści

Prezes Zarządu WFOŚiGW w Łodzi na uroczystym otwarciu Parku im. Juliusza Słowackiego w Pabianicach

Zdjęcie, Prezes Zarządu WFOŚiGW w Łodzi na uroczystym otwarciu Parku im. Juliusza Słowackiego w Pabianicach
16 maja 2015 r. nastąpiło uroczyste otwarcie Parku im. Juliusza Słowackiego w Pabianicach. Park został zrewitalizowany w ramach Programu Priorytetowego Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi pn. "Przyrodnicze perły województwa łódzkiego - program rewaloryzacji zabytkowych parków".

Wszystkich przybyłych na uroczystość Gości przywitał Prezydent Pabianic - Pan Grzegorz Mackiewicz. Swoje przemówienie wygłosił także Prezes Zarządu WFOŚiGW w Łodzi - Pan Tomasz Łysek, który mówił o zaangażowaniu Funduszu w proces rewitalizacji otwieranego Parku. Dzięki wsparciu finansowemu WFOŚiGW w Łodzi, które wyniosło prawie 2 mln złotych wykonano szereg zabiegów związanych z zielenią parkową (np. pielęgnacyjno - leczniczych, nasadzeń) oraz tych związanych z infrastrukturą parkową i małą architekturą. Dzięki realizacji tego zadania Park zyskał nowy i estetyczny wygląd oraz został dostosowany do celów społecznych i edukacyjnych.

Na uroczystość przybyło wielu zaproszonych Gości, wśród nich byli m.in.:
  • Minister Sportu i Turystyki - Pan Andrzej Biernat,
  • Marszałek Województwa Łódzkiego - Pan Witold Stępień,
  • Prezes Zarządu Fundacji "My kochamy Pabianice" - Pan Andrzej Furman

którzy wraz z innymi dokonali symbolicznego przecięcia wstęgi.

 

 

 

 

Zdjęcia do artykułu zostały dostarczone dzięki uprzejmości Urzędu Miasta w Pabianicach.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.