Przejdź do treści

Podsumowanie Tygodnia Wody oraz otwarcie ekopracowni w Zespole Szkolno - Gimnazjalnym w Będkowie

Zdjęcie, Podsumowanie Tygodnia Wody oraz otwarcie ekopracowni w Zespole Szkolno - Gimnazjalnym w Będkowie
12 maja 2015 r. w Zespole Szkolno - Gimnazjalnym w Będkowie otwarto nową ekopracownię w ramach projektu "Moja wymarzona ekopracownia" współfinansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Uroczyste przecięcie wstęgi poprzedziły występy dzieci, którym towarzyszyło rozstrzygnięcie konkursów tematycznie związanych z projektem. Po części oficjalnej młodzież gimnazjalna wraz z koordynatorką przedsięwzięcia Panią Donatą Olszewską - opiekunem ekopracowni zaprezentowała zaproszonym gościom kilka ciekawych pomysłów na wykorzystanie sprzętu oraz pomocy dydaktycznych sfinansowanych przez WFOŚiGW w Łodzi w formie dotacji w kwocie wynoszącej ponad 38 tys. zł. Honorowym gościem uroczystości był Zastępca Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Łodzi Pan Andrzej Czapla.

 Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.