Przejdź do treści

Proekologiczna inwestycja w Przedszkolu Samorządowym nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim zakończona!

Zdjęcie, Proekologiczna inwestycja w Przedszkolu Samorządowym nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim zakończona!
W dniu 13.05.2015 r. odbył sie odbiór techniczny Przedszkola Samorządowego nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim, które przeszło gruntowny remont, także dzięki wsparciu ze środków WFOŚiGW w Łodzi.

Fundusz dofinansował inwestycję w formie dotacji i pożyczki. Łączna kwota dofinanswoania wyniosła ponad 340 tys. zł. Inwestycja miała charakter proekologiczny - dzięki środkom finansowym Funduszu w przedszkolu m.in. ocieplono ściany, wymieniono okna i drzwi, przebudowano węzeł cieplny, instalację wodociągową i elektryczną oraz centralne ogrzewanie. Na spotkaniu obecny był Wiceprezydent Piotrkowa Trybunalskiego - Pan Adam Karzewnik. WFOŚiGW w Łodzi reprezentowany był przez Zastępcę Prezesa Zarządu - Pana Andrzeja Czaplę. Wychowankowie Przedszkola także postanowili uczcić zakończenie prac remontowych na terenie placówki. Razem z gronem pedagogicznym przygotowali program artystyczny oraz wykonali rysunek, który został wręczony Panu Prezesowi Andrzejowi Czapli.
Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.