Przejdź do treści

Regionalne Fora Wodne zapraszają na spotkania dotyczące projektu aktualizacji Planu gospodarowania wodami na obszarze dorzecza Odry

 W imieniu Regiopnalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Poznaniu informujemy, że w związku z odbywającymi się w terminie od 25 listopada 2014 r. do 22 czerwca 2015 r. konsultacjami społecznymi dotyczącymi projektu aktualizacji Planu gospodarowania wodami na obszarze dorzecza Odry, które są prowadzone w sposób skoordynowany z konsultacjami społecznymi na temat projektu Planu zarządzania ryzykiem powodziowym dla regionu wodnego Warty organizowane są  Regionalne Fora Wodne, podczas których zostaną przedstawione wyżej wymienione projekty dokumentów.

Przedmiotowe fora wodne, w których udział jest bezpłatny, odbędą się w:

  •     Poznaniu w dniu 11.05.2015 r.
  •     Częstochowie w dniu 14.05.2015 r.
  •     Pile w dniu 20.05.2015 r.
  •     Koninie w dniu 21.05.2015 r.

Szczegółowe harmonogramy spotkań oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się pod poniższym linkiem:

Więcej informacji na powższy temat udziela Pan Tadeusz Drobner (tel. 71 729 83 65, e-mail: biuro@eksa.wroc.pl).

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.