Przejdź do treści

OLIMPIADA ,,WIEDZA O REGIONIE ŁÓDZKIM?

Stowarzyszenie Związek Gmin  i Powiatów Regionu Łódzkiego zorganizowało   OLIMPIADĘ  DLA  MŁODZIEŻY  GIMNAZJALNEJ  Z  REGIONU  ŁÓDZKIEGO    pn.:    ”WIEDZA O REGIONIE  ŁÓDZKIM”.

Stowarzyszenie Związek Gmin  i Powiatów Regionu Łódzkiego zorganizowało  
OLIMPIADĘ  DLA  MŁODZIEŻY  GIMNAZJALNEJ  Z  REGIONU  ŁÓDZKIEGO  
 pn.:    ?WIEDZA O REGIONIE  ŁÓDZKIM?. 


Celem Olimpiady
było zaktywizowanie młodzieży w zakresie zdobycia wiedzy o regionie łódzkim oraz promocji miasta Łodzi i województwa łódzkiego w ramach obchodów 90-lecia województwa łódzkiego.
Patronat nad Olimpiadą przyjęli: Prezydent Miasta Łodzi, pan Jerzy Kropiwnicki i  Marszałek Województwa Łódzkiego, pan Włodzimierz Fisiak oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. 
Do Olimpiady przystąpiło 30 gimnazjów prowadzonych przez samorządy lokalne regionu łódzkiego , w tym: gminy: Galewice, Lubochnia, Sławno, Czarnocin; miasta: Łódź, Konstantynów Łódzki, Radomsko, Sieradz, Łowicz, Stryków, Pabianice, Kutno oraz Powiat Łódzki Wschodni.                   
Do finału Olimpiady przystąpi około 90 osób, tzn - po co najmniej 3 finalistów etapu wewnątrzszkolnego  z każdego gimnazjum . 

Finał Olimpiady dbędzie się w dniu 5 maja 2009 roku, o godz. 9.00 w Dużej Sali Obrad Urzędu Miasta Łodzi.

Nagrody dla mistrza i wicemistrzów wiedzy o regionie oraz nagrody pocieszenia zostały ufundowane przez: Stowarzyszenie Związek Gmin i Powiatów Regionu Łódzkiego, Urząd Miasta Łodzi, Urząd Marszałkowski oraz WFOŚiGW w Łodzi. Wśród nagród głównych znajdą się między innymi: laptop, odtwarzacze mp3 i mp4, itp.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.