Przejdź do treści

Sala Doświadczania Światła w Przedszkolu Miejskim nr 86 w Łodzi otwarta!

Zdjęcie, Sala Doświadczania Światła w Przedszkolu Miejskim nr 86 w Łodzi otwarta!
W dniu 17.04.2015 r. w Przedszkolu Miejskim 86 odbyło się uroczyste otwarcie Sali Doświadczania Światła zrealizowanej w ramach programu "Światło, które daje życie", który został dofinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Opórcz części oficjalnej, w trakcie której dokonano przecięcia wstęgi, wychowankowie przedszkola pochwalili się swoją wiedzą na temat kosmosu, słońca, źródeł światła, rodzajów energii odnawialnej, sposobów oszczędzania energii. Przedszkolaki zaprezentowały się także podczas przedstawienia "Wędrówki energooszczędnej żarówki". Ciekawym punktem uroczystości było samo spotkanie ze światłem, które miało miejsce w nowootwartej Sali Doświadczania Światła. WFOŚiGW w Łodzi reprezentowany był przez Zastępcę Dyrektora Biura - Panią Barbarę Rutkowską.

Utworzenie i otwarcie Sali Doświadczalnej Światła idealnie wpisuje się w obchody Międzynarodwoego Roku Światła, które decyzją Zgromadzenia Ogólnego Narodów Zjednoczonych mają miejsce w obecnym, 2015 r.

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.