Przejdź do treści

INFORMACJA DLA BENEFICJENTÓW

WFOŚiGW w Łodzi uprzejmie informuje, iż wprowadzono jako obowiązująceWytyczne dotyczące zasad znakowania przedsięwzięć dofinansowywanych ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w formie pożyczek/dotacji/umorzenia
WFOŚiGW w Łodzi uprzejmie informuje, iż wprowadzono jako obowiązujące

Wytyczne dotyczące zasad znakowania przedsięwzięć dofinansowywanych ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w formie pożyczek/dotacji/umorzenia

Dokument niniejszy stanowi określenie oczekiwanego sposobu znakowania przedsięwzięć dofinansowywanych ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w formie pożyczek/dotacji/umorzenia. Ostateczny sposób znakowania każdorazowo znajduje odzwierciedlenie w zapisach umowy. Nie umieszczenie w miejscach wskazanych w umowie informacji, iż zadanie zostało dofinansowane ze środków Funduszu będzie skutkowało nałożeniem kar umownych zgodnie z zapisami umowy o dofinansowanie.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.