Przejdź do treści

XII edycja konkursu "Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego"

Zdjęcie, XII edycja konkursu
W tym roku odbędzie sie już XII edycja konkursu "Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego" organizowanego przez Wojewodę Łódzkiego - Panią Jolantę Chełmińską oraz Marszałka Województwa Łódzkiego - Pana Witolda Stępnia.

Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego stanowi wyraz uznania dla przedsiębiorstw, gospodarstw rolnych autorów wszelkich innowacji z województwa łódzkiego którzy mają znaczący wpływ na rozwój gospodarki regionu łódzkiego.

Tegoroczna formuła Konkursu przewiduje wybór Laureatów w następujących kategoriach:

  • Ład korporacyjny i społeczna odpowiedzialność biznesu,
  • Mikro i Małe Przedsiębiorstwa,
  • Rodzinne Gospodarstwo Rolne,
  • Innowacyjność,
  • Zielona Gospodarka.

Uroczyste uhonorowanie Laureatów tegorocznej edycji nastąpi podczas Europejskiego Forum Gospodarczego, które będzie miało miejsce w Łodzi.

  • Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 czerwca 2015 r. (formularze wniosków dostępne są na stronach internetowych Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego: http://www.lodzkie.eu lub http://www.lodzkie.pl).
  • Wszelkich informacji związanych z Konkursem udziela: Sekretariat Nagrody: Wydział Funduszy Europejskich i Certyfikacji Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, 90-926 Łódź, ul. Piotrrkowska 104, budynek D, pokój 402, tel. (42) 664-10-94, 664-15-00, faks: (42) 664-10-88, e-mail: michal.mikina@lodz.uw.gov.pl, ziemowit.staszewski@lodz.uw.gov.pl.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.