Przejdź do treści

Zastępca Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Łodzi na Konwencie Wójtów Powiatu Wieluńskiego

Zdjęcie, Zastępca Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Łodzi na Konwencie Wójtów Powiatu Wieluńskiego
31 marca 2015 roku odbył się w Wieluniu Konwent Wojtów Powiatu Wieluńskiego, w którym udział wziął Zastępca Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Łodzi - Pan Zbigniew Stasiak.

To już kolejny Konwent Wójtów Powiatu Wieluńskiego, na który zostali zaproszeni wójtowie oraz dyrektorzy i kierownicy jednostek organizacyjnych Starostwa Powiatowego w Wieluniu. Otwarcia posiedzenia dokonał Starosta Wieluński - Pan Andrzej Stępień.

Jedną z głównych kwestii poruszanych podczas Konwentu były możliwości finansowania różnorodnych prośrodowiskowych zadań ze środków WFOŚiGW w Łodzi. Zasady udzielania pomocy finansowej  zostały przedstawione przez  Zastępcę Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Łodzi - Pana Zbigniewa Stasiaka.

 

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.