Przejdź do treści

Jak przygotować się do kolejnych Obchodów Dnia Ziemi?

Kolejne Obchody Dnia Ziemi (ang. Earth Day) odbędą się już za niecały miesiąc, bo 22 kwietnia. Jednakże już teraz warto podjąć pewne działania, które będą miały pozytywny wpływ na naszą planetę.
Amerykański Ogród Zoologiczny znajdujący się w Detroit, w stanie Michigan rozpoczął kampanię mającą na celu podniesienie wiedzy ekologicznej na temat Ziemi oraz zachęca do włączenia się w tegoroczne Obchody. Każdy, niezależnie od miejsca zamieszakania, może aktywnie uczestniczyć w tym wydarzeniu. Pracownicy Stowarzyszenia Zoologicznego z Detroit (ang. Detroit Zoological Society) proponują

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.