Przejdź do treści

Konkurs Ministra Środowiska Projekt: Przestrzeń

Zdjęcie, Konkurs Ministra Środowiska Projekt: Przestrzeń
23 marca 2015 r. ruszył konkurs Ministra Środowiska PROJEKT: PRZESTRZEŃ skierowany do deweloperów, których inwestycje wpisują się w nurt ekologicznego projektowania.

O KONKURSIE

  • PROJEKT: PRZESTRZEŃ to ogólnopolski konkurs Ministra Środowiska promujący inwestycje przyjazne człowiekowi i środowisku,
  • Partnerem merytorycznym konkursu jest firma doradcza EY,
  • udział w konkursie jest bezpłatny.

UCZESTNICY KONKURSU

  •  inwestorzy, deweloperzy (podmioty prywatne lub działające w formule PPP: Partnerstwo Publiczno - Prywatne).


ZGŁOSZENIA

  • do udziału w konkursie może zostać zgłoszona inwestycja w ramach dwóch kategorii: mieszkaniowej lub komercyjnej (inwestycje biurowe, handlowo-usługowe i hotelowo-wypoczynkowe),  zrealizowana w Polsce i oddana do użytku w ciągu ostatnich 5 lat (licząc od daty rozpoczęcia konkursu tj. 23 marca 2015 roku), w ramach której zostały urządzone tereny zielone, rozumiane jako tereny biologicznie czynne, również obejmujące dachy, tarasy.


 TERMIN NADSYŁANIA ZGŁOSZEŃ

  • 11 maja 2015 roku.


 ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

  • 8 czerwca 2015 roku.


 WIĘCEJ INFORMACJI, W TYM REGULAMIN I FORMUALRZ ZGŁOSZENIOWY, DOSTĘPNE SĄ PO ADRESEM:

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.