Przejdź do treści

Zapytanie ofertowe

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi zaprasza do złożenia oferty na serwisowanie samochodu marki Volkswagen Jetta 1K202A Trendline 1,9 TDI 77kW 5-G, rok produkcji 2008, nr VIN WVWZZZ1KZ8M195591 w zakresie wymiany sprzęgła (wraz z kołem masowym, dociskiem itd.).

W przypadku konieczności:

  1. wymiany części, które zostały wycenione powyżej Wykonawca zobowiązany będzie do zastosowania cen określonych w przesłanej ofercie,
  2. wymiany części, które nie zostały wycenione ceny będą zgodne z aktualnie obowiązującym cennikiem u Wykonawcy i przy uwzględnieniu ewentualnego rabatu.

Termin płatności: przelew w terminie do 14 dni od dnia otrzymania przez Zamawiającego prawidłowo wystawionej faktury VAT.


Ofertę za pośrednictwem poczty elektronicznej z podaniem cen netto i brutto (w rozbiciu na robociznę i części) proszę przesłać w terminie do dnia 26.03.2015 do godz. 10.00 za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e - mail: zamowienia@wfosigw.lodz.pl

Osobą wyznaczoną do kontaktu w zakresie merytorycznym jest p. Piotr Kroc tel 42 663 41 28.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.