Przejdź do treści

Konferencja "Poprawa efektywności energetycznej budynków podmiów gospodarczych i jednostek samorządu terytorialnego"

Zdjęcie, Konferencja
W dniu 12 marca 2015 r. w Regionalnej Izbie Budownictwa w Łodzi odbyła się Konferencja pn. "Poprawa efektywności energetycznej budynków podmiotów gospodarczych i jednostek samorządu terytorialnego". Honorowy Patronat nad Konferencją objął Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.
Konferencja skierowana była do przedstawicieli przemysłu i jednostek samorządu terytorialnego oraz wszystkich osób zainteresowanych najnowszymi rozwiązaniami energetycznymi przynoszącymi znaczne oszczędności ekonomiczne i korzyści ekologiczne. Uczestnicy konferencji mogli zapoznać się z tematyką:
  • sorpcyjnego odzysku ciepła nieużytecznego jako metody poprawy efektywności energetycznej i ekonomicznej budynków,
  • wytwarzania chłodu z ciepła, w tym sieciowego, jako ekonomiczną alternatywę dla urządzeń sprężarkowych zasilanych energią elektryczną,
  • odnawialnych źródeł energii dla budowy lokalnego bezpieczeństwa energetycznego i redukcji niskiej emisji,
  • efektywności energetycznej budynku energooszczędnego,
  • praktycznych aspektów poprawy efektywności gospodarki energetycznej w jednostkach samorządu terytorialnego

oraz zapoznać się z ofertą Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.  oraz możliwości finansowania przedsięwzięć związanych z efektywnością energetyczną.

WFOŚiGW w Łodzi reprezentowany był przez Zastępcę Prezesa Zarządu p. Bohdana Cezarego Dzierżka, który przedstawił uczestnikom możliwości finansowego wsparcia przez Fundusz, działań zapewniających poprawę efektywności energetycznej budynków. 

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.