Przejdź do treści

STANOWISKO MINISTERSTWA ROZWOJU REGIONALNEGO

STANOWISKO MINISTERSTWA ROZWOJU REGIONALNEGO W SPRAWIE IDENTYFIKACJI DUŻYCH PROJEKTÓW (POWYŻEJ 25 MLN EURO) ORAZ PODATKU VATSTANOWISKO MINISTERSTWA ROZWOJU REGIONALNEGO W SPRAWIE IDENTYFIKACJI DUŻYCH PROJEKTÓW (POWYŻEJ 25 MLN EURO) ORAZ PODATKU VAT

Na stronie internetowej Centrum Informacji o Środowisku ? www.ekoportal.pl opublikowane jest stanowisko Ministerstwa Rozwoju Regionalnego w sprawie sposobu przeliczania kosztu całkowitego projektu w celu ustalenia czy dany projekt jest projektem dużym tj. powyżej 25 mln euro. Zgodnie z zaleceniami Ministerstwa należy pamiętać o wliczeniu podatku VAT do kosztów całkowitych projektu co będzie miało znaczenie przy identyfikacji dużych projektów.

Stanowisko MRR:
POBIERZ PLIK

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.