Przejdź do treści

Przedstawiciel WFOŚiGW w Łodzi jednym z prelegentów na konferencji "Potencjał Regionlanego Programu Operacyjnego dla województwa łódzkiego 2014-2020"

Zdjęcie, Przedstawiciel WFOŚiGW w Łodzi jednym z prelegentów na konferencji
W dniu 27 lutego 2014 r. w Zgierzu odbyła się konferencja "Potencjał Regionlanego Programu Operacyjnego dla województwa łódzkiego 2014-2020".
Uczestnicy konferencji zostali zapoznani z założeniami Regionalnego Programu Operacyjnego dla województwa łódzkiego w nowej perspektywie finansowej 2014 - 2020 -  głównie tymi odnoszącymi się do inwestycji realizowanych przez jednostki samorządu terytorialnego (jst).
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środwiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi reprezentowany był przez Pełnomocnika Zarządu ds. Komunikacji Zewnętrznej Pana Bartosza Domaszewicza, który omówił zagadnienia związane z zasadami pozyskiwania dofinansowania ze środków Funduszu, skupiając się głównie na możliwościach pozyskiwania tych środków przez tą grupę Beneficjentów, do których należą jednostki samorządu terytorioalnego.

Głównymi elementami wystąpienia Pana Bartosza Domaszewicza były kwestie związane m.in. z:
  • realizacją strategii WFOŚiGW w Łodzi na lata 2013-2016,
  • formami dofinansowania zadań ze środków Funduszu,
  • Programami Priorytetowymi skierowanymi do jednostek samorządu terytorialnego.

Dziekujęmy za uwagę i za zainteresowanie naszą ofertą.

 

 

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.