Przejdź do treści

Przedstawiciel WFOŚiGW w Łodzi jednym z prelegentów na konferencji "Potencjał Regionlanego Programu Operacyjnego dla województwa łódzkiego 2014-2020"

Zdjęcie, Przedstawiciel WFOŚiGW w Łodzi jednym z prelegentów na konferencji
W dniu 27 lutego 2014 r. w Zgierzu odbyła się konferencja "Potencjał Regionlanego Programu Operacyjnego dla województwa łódzkiego 2014-2020".
Uczestnicy konferencji zostali zapoznani z założeniami Regionalnego Programu Operacyjnego dla województwa łódzkiego w nowej perspektywie finansowej 2014 - 2020 -  głównie tymi odnoszącymi się do inwestycji realizowanych przez jednostki samorządu terytorialnego (jst).
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środwiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi reprezentowany był przez Pełnomocnika Zarządu ds. Komunikacji Zewnętrznej Pana Bartosza Domaszewicza, który omówił zagadnienia związane z zasadami pozyskiwania dofinansowania ze środków Funduszu, skupiając się głównie na możliwościach pozyskiwania tych środków przez tą grupę Beneficjentów, do których należą jednostki samorządu terytorioalnego.

Głównymi elementami wystąpienia Pana Bartosza Domaszewicza były kwestie związane m.in. z:
  • realizacją strategii WFOŚiGW w Łodzi na lata 2013-2016,
  • formami dofinansowania zadań ze środków Funduszu,
  • Programami Priorytetowymi skierowanymi do jednostek samorządu terytorialnego.

Dziekujęmy za uwagę i za zainteresowanie naszą ofertą.

 

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.