Przejdź do treści

Targi INTERBUD 2015

Zdjęcie, Targi INTERBUD 2015
Już po raz 22. w Łodzi odbywają się Targi Budownictwa INTERBUD. Targi są jedną z największych imprez branży budowlanej w Polsce, a także miejscem integracji środowiska oraz obszarem prezentacji innowacyjnych technologii, nowości i ekologicznch rozwiązań.

Uczestnikami tego wydarzenia są firmy - liderzy rynku w Polsce. Podczas trzech dni targów (27 lutego - 1 marca) 312 wystawców z kraju i zagranicy zaprezentuje swoją bogatą ofertę. Ważną częścią targów są również pokazy i warsztaty. Prezentowane są premierowe i nowatorskie rozwiązania technologiczne. INTERBUD jest także miejscem szkoleń i wielu paneli dyskusyjnych, przeprowadzanych przez cenionych praktyków i teoretyków środowiska budowlanego z terenu całego kraju. W uroczystym otwarciu INTERBUD 2015 wzięli udział: zastępca głównego inspektora nadzoru budowlanego - Jacek Szer, poseł na Sejm RP Elżbieta Królikowska-Kińska, senator RP Ryszard Bonisławski, wicewojewoda łódzki Jarosław Klimas, marszałek województwa łódzkiego Witold Stępień, wiceprezydent Łodzi Marek Cieślak, dyrektor generalny Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi Sławomir Wasilczyk, a także Z-ca Prezesa WFOŚiGW w Łodzi Cezary Dzierżek.

 


 

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.