Przejdź do treści

WFOŚiGW w Łodzi na otwarciu "Wymarzonej Ekopracowni" w Czarnocinie

Zdjęcie, WFOŚiGW w Łodzi na otwarciu
W dniu 28.01.2015 r.w Zespole Szkolno - Gimnazjalnym w Czarnocinie miało miejsce otwarcie ekopracowni w ramach konkursu "Moja wymarzona ekopracownia".

Uroczystego przecięcia wstęgi dokonał przedstawiciel WFOŚiGW w Łodzi Pan Andrzej Czapla pełniący funkcję Zastepcy Prezesa Zarządu.

Dzięki dotacji ze środków Funduszu ekopracownia została wyposażona w:

  • meble szkolne,
  • pomoce dydaktyczne,
  • sprzęt audio video, komputerowy, fotograficzny,
  • rośliny doniczkowe.


Całkowity koszt zadania wyniósł 32.710 zł, z tego dotacja ze środków WFOŚiGW w Łodzi wyniosła 29.910 zł.

W ramach edukacji ekologicznej w szkole realizowany jest program "Przyroda z ekologią" opracowany przez nauczyciela przyrody i biologii i jednocześnie opiekuna pracowni Panią Elżbietę Przybył. Zajęcia prowadzone w nowoczesnej ekopracowni przyczynią się do podwyższenia wyników nauczania i podniesienia jakości pracy szkoły.

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.