Przejdź do treści

WFOŚiGW w Łodzi uczestnikiem XI Regionalnego Spotkania Zarządców Nieruchomości

Zdjęcie, WFOŚiGW w Łodzi uczestnikiem XI Regionalnego Spotkania Zarządców Nieruchomości
W dniu 19 lutego 2015 r. w Łodzi odbyły się XI Regionalne Spotkania Zarządców Nieruchomości. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środwiska i Gospodarki Wodnej po raz kolejny postanowił zaangażować się w tą inicjatywę oraz wesprzeć ją pod względem merytorycznym.  Zastępca Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Łodzi Pan Bohdan Cezary Dzierżek poprowadził wykład na temat "Pozyskiwania środków na inwestycje i projekty energooszczędne w ramach programów Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi" i omówił najważniejsze aspekty związane z zasadami udzielania pomocy finansowej ze środków WFOŚiGW w Łodzi.

Uczestnikami spotkania byli, podobnie jak w roku ubiegłym, przedstawiciele wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych. Posiadamy bogatą ofertę, w ramach której jesteśmy w stanie dofinansować  różnorodne zadania z dziedziny ochrona powietrza oraz zaspokoić potrzeby wielu grup Beneficjentów - podkreślał Pan Prezes. Projekty ukierunkowane na oszczędzanie energii mogą dotyczyć termomodernizacji budynków, modernizacji źródeł ciepła, czy wykorzystania odnawialnych źródeł energii. Temat wykładu spotkał się z dużym zainteresowaniem Gości, co może wskazywać na coraz większą wrażliwość naszego społeczeństwa na potrzebę ochrony środowiska naturalnego.

 Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.