Przejdź do treści

Seminarium Naukowe "Zdarzenia drogowe z udziałem zwierzyny leśnej na drogach publicznych"

Zdjęcie, Seminarium Naukowe
W imieniu Kampinoskiego Parku Narodowego zapraszamy Państwa na Seminarium Naukowe "Zdarzenia drogowe z udziałem zwierzyny leśnej na drogach publicznych". Spotkanie odbędzie się w Izabelinie (województwo łódzkie) w dniu 5 lutego 2015 r. o godzinie 11.

Seminarium zostanie zorganizowane w Sali Edukacyjnej Centrum Edukacji KPN przy ul. Tetmajera 38 i potrwa około 1,5 godziny. Jego tematyka skupi się na prezentacji głównych tez rozprawy doktorskiej dr Łukasza Tyburskiego.

Więcej informacji na temat wydarzenia można uzyskać na stronie internetowej Organizatora - Kampinoskiego Parku Narodowego:

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.