Przejdź do treści

Wartkowice mają swoje wymarzone ekopracownie!

Zdjęcie, Wartkowice mają swoje wymarzone ekopracownie!
W dniu 10 grudnia 2014 r. odbyło się otwarcie kolejnych ekopracowni tegorocznych Laureatów Konkursu "Moja wymarzona ekopracownia".

Uroczystość tym razem miała miejsce w Zespole Szkół w Wartkowicach im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, przy udziale uczniów, rodziców, grona nauczycielskiego oraz Wójta Gminy i pracowników Urzędu.  Obecny na spotkaniu Zastępca Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Łodzi Pan Bohdan Cezary Dzierżek przekazał wyrazy uznania dla nauczycieli za dotychczasową działalność i podkreślił znaczenie edukacji ekologicznej dla idei zrównoważonego rozwoju.  Uczniowie szkoły podstawowej oraz gimnazjum w wyremontowanych salach będą mogli korzystać z nowoczesnych pomocy dydaktycznych. Specjalnie na uroczystość przygotowano pokaz doświadczeń "Laboratorium Profesora Atomicusa".Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.