Przejdź do treści

Konferencja "Plany Gospodarki Niskoemisyjnej jako element realizacji ochrony powietrza i narzędzie uzyskania środków finansowych z UE"

Zdjęcie, Konferencja
W dniach 10-12 grudnia 2014 r. ma miejsce konferencja  "Plany Gospodarki Niskoemisyjnej jako element realizacji ochrony powietrza i narzędzie uzyskania środków finansowych z UE".   

Organizatorami wydarzenia są:

  • Agencja Użytkowania i Poszanowania Energii,
  • Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego,
  • Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, który był reprezentowany przez Zastępcę Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Łodzi Pana Bohdana Cezarego Dzierżka oraz Panią Annę Sicińską - Pracownika Zespołu Obsługi i Oceny Wniosków.
  • Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Łodzi.

Konferencja skierowana jest do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego z województwa łódzkiego. Celem spotkania jest udzielenie pomocy jednostkom samorządowym w działaniach związanych z wdrożeniem planowania niskoenergetycznego oraz wskazanie kierunków, koncepcji i uwarunkowań związanych z praktycznym wdrażaniem gospodarki niskoemisyjnej w regionie łódzkim.

 

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.