Przejdź do treści

Konferencja "Plany Gospodarki Niskoemisyjnej jako element realizacji ochrony powietrza i narzędzie uzyskania środków finansowych z UE"

Zdjęcie, Konferencja
W dniach 10-12 grudnia 2014 r. ma miejsce konferencja  "Plany Gospodarki Niskoemisyjnej jako element realizacji ochrony powietrza i narzędzie uzyskania środków finansowych z UE".   

Organizatorami wydarzenia są:

  • Agencja Użytkowania i Poszanowania Energii,
  • Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego,
  • Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, który był reprezentowany przez Zastępcę Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Łodzi Pana Bohdana Cezarego Dzierżka oraz Panią Annę Sicińską - Pracownika Zespołu Obsługi i Oceny Wniosków.
  • Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Łodzi.

Konferencja skierowana jest do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego z województwa łódzkiego. Celem spotkania jest udzielenie pomocy jednostkom samorządowym w działaniach związanych z wdrożeniem planowania niskoenergetycznego oraz wskazanie kierunków, koncepcji i uwarunkowań związanych z praktycznym wdrażaniem gospodarki niskoemisyjnej w regionie łódzkim.

 

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.