Przejdź do treści

Studenci Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska na kolejnym spotkaniu w siedzibie Funduszu

Zdjęcie, Studenci Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska na kolejnym spotkaniu w siedzibie Funduszu
W dniu 9 grudnia 2014 r. studenci Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego z Panią dr Renatą Włodarczyk ponownie odwiedzili siedzibę Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.
Spotkanie otworzyła Pani Barbara Rutkowska - Dyrektor Biura WFOŚiGW w Łodzi oraz przedstawiła główne obszary aktywności Funduszu wynikające z jego działalności statutowej. Przybyli na spotkanie goście mogli zapoznać się także z zasadami dofinansowywania zadań przez WFOŚiGW w Łodzi, które zostały zaprezentowane przez Panią Wiesławę Szczawińską - Pracownika Zespołu ds. Promocji. Przybyli na spotkanie Goście zostali także zaznajomieni z zagadnieniami związanymi z konkursami organizowanymi przez Zespół ds. Promocji oraz działaniami marketingowymi prowadzonymi przez jego pracowników.Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.