Przejdź do treści

Kolejna łódzka ekopracownia dofinansowana ze środków WFOŚiGW w Łodzi

Zdjęcie, Kolejna łódzka ekopracownia dofinansowana ze środków WFOŚiGW w Łodzi
Otwarcie Ekopracowni w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 19 im. Karola Wojtyły w Łodzi nastąpiło w dniu 27.11.2014 r.

Powstała pracownia ekologiczna umożliwia zrealizowanie różnorodnych działań mających na celu propagowanie postaw proekologicznych wśród wychowanków szkoły. Dzięko dotacji w WFOŚiGW w Łodzi, która została przyznana w ramach Konkursu "Moja wymarozna ekopracownia" i która wyniosła ponad 36 tys. złotych szkoła wyposaży ekopracownię w pomoce dydaktyczne, sprzęt audiowizulany oraz żywe rośliny.

Na uroczystości obecni byli:

  • dyrekcja szkoły,
  • pozostałe grono pedagogiczne,
  • uczniowie.

WFOŚiGW w Łodzi reprezentowany był przez Panią Iwonę Schnerch - Pracownika Zespołu Obsługi i Oceny Wniosków.

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.