Przejdź do treści

Wyniki II edycji Konkursu "Edukacja ekologiczna w szkołach i przedszkolach"

WFOŚiGW w Łodzi informuje, iż w dniu 28.11.2014r. rozstrzygnięto II Edycję Konkursu o dofinansowanie w formie dotacji dla zadań polegających na realizacji przedszkolnych i szkolnych programów edukacji ekologicznej  pn. "Edukacja Ekologiczna w szkołach i przedszkolach".

W ramach Konkursu złożono 137 wniosków o przyznanie dofinansowania. Zarząd Funduszu przyznał dofinansowanie dla 115 wniosków, które zostały pozytywnie ocenione pod względem merytorycznym przez Kolegium Konkursowe.

Wykaz wniosków, którym przyznano dofinansowanie znajduje się poniżej:

WSZYSTKIM DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W KONKURSIE, A LAUREATOM ŻYCZYMY UDANEJ REALIZACJI PRZEDSIĘWZIĘĆ.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.