Przejdź do treści

WFOŚiGW w Łodzi na VI Forum Funduszy Europejskich

Zdjęcie, WFOŚiGW w Łodzi na VI Forum Funduszy Europejskich
W dniu 13 listopada 2014 r. odbyło się już VI Forum Funduszy Europejskich. 

 

 

- marszałek województwa łódzkiego Witold Stępień i członek zarządu Marcin Bugajski otworzyli VI Forum Funduszy Europejskich.
 
 Głównym tematem imprezy odbywającej się w łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych był ?Rozwój przedsiębiorczości i poprawa konkurencyjności wewnętrznej i zewnętrznej sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw?. Jest to bowiem temat, który łączy zakończoną perspektywę finansowania unijnego (2007-2013) z nową (2014-2020).
 Podczas konferencji prasowej na otwarcie Forum dziennikarzy interesował jednak głównie Kontrakt Terytorialny wynegocjowany przez województwo i wchodzący w jego skład Regionalny Program Operacyjny.
 - Województwo Łódzkie do roku 2020 otrzyma 26 miliardów złotych - zapowiedział marszałek Witold Stępień. - To pieniądze, które pozwolą na zrealizowanie inwestycji wartych 50 mld zł. Takich pieniędzy ten region nie widział.
- Łódzkie osiągnie w ten sposób potencjał, na jaki zasługuje - dodał członek zarządu województwa Marcin Bugajski. - Powstaną m.in. tunel średnicowy dla kolei łączący dworce Fabryczny i Kaliski, autostrady, zrewitalizowane zostanie centrum miasta - wyliczał.
Kontrakt zostanie podpisany w piątek 14 listopada przez marszałka Witolda Stępnia i wiceministra infrastruktury i rozwoju Pawła Orłowskiego.
 W trakcie Forummożna było zapoznać się z dokonaniami ?departamentów unijnych? Urzędu Marszałkowskiego i instytucji, które korzystały z dofinansowania z Brukseli. Obecni byli również beneficjenci pieniędzy unijnych, którzy dzięki nim mogli realizować swoje przedsięwzięcia.
 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.