Przejdź do treści

Otwarcie ekopracowni "Eco-Razem" w Publicznym Gimnazjum Integracyjnym nr 47 im. Janusza Korczaka w Łodzi

Zdjęcie, Otwarcie ekopracowni
W dniu 6 listopada 2014 r. w Publicznym Gimnazjum Integracyjnym nr 47 im. Janusza Korczaka w Łodzi odbyła się uroczystość- otwarcie Pracowni Ekologicznej "Eco-Razem".

Uroczystość uświetniła obecność Gości:

  • Pani Katarzyny Krakowskiej- Dyrektora Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich,
  • Pani Renaty Dyczak - Zastępcy Kierownika Zespołu Realizacji Umów w WFOŚiGW w Łodzi,
  • Pani Iwony Kurczewskiej - Inspektora w Oddziale Organizacji Szkół Publicznych w Wydziale Edukacji w Departamencie Spraw Społecznych Urzędu Miasta Łodzi,
  • Pani Agnieszki Mikiny - Doradcy metodycznego ŁCDNiKP,
  • Pani Karolina Baranowskiej - Trenera Ośrodka Działań Ekologicznych "Źródła".
Podczas uroczystości obecni byli także rodzice i absolwenci szkoły.

Uczniowie przygotowali wystawę zdjęć zatytułowaną "Barwy jesieni". Goście mieli także okazję wysłuchać przemówienia wygłoszonego przez uczennicę kl. III. Dotyczyło ono roli lasów w życiu każdego człowieka. Następnie zgromadzeni Goście wraz z Panią Dyrektor przecięli zieloną wstęgę, zapoczątkowując tym samym pracę Ekopracowni "Eco-Razem". Szkoła została Laureatem konkursu WFOŚiGW w Łodzi pt. "Moja wymarzona Ekopracownia", w ramach którego otrzymała dofinansowanie w wysokości 37.500, 00 zł. Dzięki temy wsparciu finansowemu będą mogli korzystać z profesjonalnych pomocy naukowych, rozwijać swoje zainteresowania i pasje oraz uczyć się przez doświadczenie w nowej pracowni ekologicznej.

 

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.