Przejdź do treści

Gmina Dalików zyskała nowoczesną ekopracownię dzięki dofinansowaniu ze środków Funduszu

Zdjęcie, Gmina Dalików zyskała nowoczesną ekopracownię dzięki dofinansowaniu ze środków Funduszu
W dniu  5 listopada 2014 r. w Zesole Szkół w Dalikowe została otworzona nowoczesna i doskonale wyposażona pracownia do prowadzenia zajęć z zakresu edukacji ekologicznej.

W uroczystości otwarcia ekopracowni, która została połączona ze ślubowaniem pierwszych klas gimnazjum, udział wzięli m.in.:

  • Pan Paweł Szymczak - Wójt Gminy Dalików,
  • Pan Zbigniew Stasiak - Zastępca Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Łodzi,
  • Grono Pedagogiczne oraz uczniowie szkoły.

Dzięki dotacji z WFOŚiGW w Łodzi, która wyniosła ponad 30 tys. zł jedna ze szkolnych klas przeszła gruntowny remont, zakupiono nowe meble, rolety, sprzęt multimedialny i wiele pomocy dydaktycznych.

 

 

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.