Przejdź do treści

Uroczyste otwarcie nowej ciepłowni miejskiej w Złoczewie

Zdjęcie, Uroczyste otwarcie nowej ciepłowni miejskiej w Złoczewie
27 października 2014 r. dokonano otwarcia nowej ciepłowni miejskiej w Złoczewie. W uroczystości wzieli udział m.in. Minister Sprawiedliwości Cezary Grabarczyk, Biskup Pomocniczy Diecezji Kaliskiej - Łukasz Buzun, Senator Andrzej Owczarek, Posłowie Cezary Tomczyk i Cezary Olejniczak, Wicemarszałek  Województwa Łódzkiego Dorota Ryl, Prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi – Tomasz Łysek oraz Zastępca Prezesa Zarządu Zbigniew Stasiak.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.