Przejdź do treści

Kolejna edycja Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska Poleko 2014

Zdjęcie, Kolejna edycja Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska Poleko 2014
W dniach 14-17 października 2014 r. w Poznaniu rozpoczną się Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska Poleko 2014.

Tematyka Targów Poleko skupia się wokół tematyki związanej m.in. z:

  • ochroną środowiska,
  • ekologią,
  • odnawialnymi źródłami energii,
  • gospodarką komunalną.

Wśród wystawców, jak i zwiedzających tegoroczne Targi będą przedstawiciele świata samorządowego, przedsiębiorcy związani z  przemysłem odpadowym, wodno-kanalizacyjnym, energetyką, przedstawiciele sektora związanego z zielenią miejską z 33 krajów z całego świata. Organizator wydarzenia, Międzynarodowe Targi Poznańskie, przewidział wiele ciekawych wykładów, spotkań, prezentacji, wystaw oraz paneli tematycznych związanych z obszarem ochrony środowiska.

Jednym z elementów tegorocznej edycji Targów Poleko będzie wystawa "Fundusze dla Natury", która jest uniklanym zbiorem 68 zdjęć, które przedstawiają piękno Obszarów Natura 2000 z całej Polski. Inicjatorem powstania wystawy jest Zespół ds. Informocji i Promocji Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska z Warszawy oraz wszystkich Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarek Wodnych. Serdecznie zapraszamy !

Więcej informacji na temat Targów znajdziecie Państwo na stronie:

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.