Przejdź do treści

Light.Move.Festival.Łódź 2014 - rozpoczęty

Konferencja "Światło i kolor w architekturze i przestrzeniach publicznych - o świadomym kreowaniu wizerunku miasta" zainaugurowała rozpoczynający się w dniu dzisiejszym tj. 10 października 2014 r. IV "Festiwal Kinetycznej Sztuki Światła" Light.Move.Festival. Łódź 2014.
Podczas Konferencji zaprezentowano jak rozwijała się idea powstawania tego Festiwalu. Rozmawiano o roli światła w nocnym kreowaniu miasta, rewaloryzacji placów w zabytkowych układach urbanistycznych, oświetleniu ulicznym oraz o prawidłowym kształtowaniu sztucznego oświetlenia przestrzeni miejskich. Podczas Konferencji WFOŚiGW w Łodzi reprezentował Pan Wiesław Łukomski, Z-ca Prezesa Zarządu oraz p. Wiesława Szczawińska - Zespół ds Promocji.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.