Przejdź do treści

WFOŚiGW w Łodzi Partnerem Strategicznym VII Europejskiego Forum Gospodarczego - Łódzkie 2014

Zdjęcie, WFOŚiGW w Łodzi Partnerem Strategicznym VII Europejskiego Forum Gospodarczego - Łódzkie 2014
W dniach 14-15 października 2014 r. miała miejsce już VII edycja Europejskiego Forum Gospodarczego - Łódzkie 2014.

Tegoroczne Forum odbyło się w Hotelu DoubleTree by Hilton. Wzorem lat poprzednich, zorganizowane było dla tych wszystkich, którzy interesują się gospodarką, biznesem, nowymi technologiami oraz kreatywnością. Tematem przewodnim była energetyka oraz odnawialne źródła energii - jeden z najprężniej rozwijających się obszarów  w dzisiejszej gospodarce. Organizator Forum, Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, zaplanował wiele interesujących wykładów, spotkań oraz paneli tematycznych. W roli prelegentów wystąpili: przedstawiciele świata samorządowego, naukowego,  przedsiębiorcy oraz biznesmeni z Polski i zagranicy.

14 października uroczystego otwarcia Forum dokonał Pan Witold Stępień - Marszałek Województwa Łódzkiego, który mówił o potrzebie współpracy na rzecz stabilnego rozwoju gospodarczego. Wśród zaproszonych Gości znaleźli się m.in.:

  • Pani Jolanta Chełmińska - Wojewoda Łódzki,
  • Pan Marek Cieślak - Wiceprezydent Łodzi.
W dniu 15 października oprócz wykładów i paneli przeznaczonych dla samorządowców, biznesmenów, czy przedsiębiąrców z inicjatywy Urzędu Marszałkowskiego, WFOŚiGW w Łodzi oraz Wytwórni Filmów Oświatowych została zorganizowana prezentacja filmów o tematyce ekologicznej, na którą przybyła młodzież szkolna i akademicka.

Uroczystego zamknięcia VII Edycji Forum dokonał Pan Prof. Dariusz Rosati, który wystąpił z wykładem na temat aktualnej sytuacji ekonomicznej na rynku europejskim, a w szczególności na rynku polskim.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, który został Partnerem Strategicznym VII Edycji Forum, reprezentowany był przez:

  • Pana Tomasza Łyska - Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Łodzi,
  • Pana Bohdana Cezarego Dzierżka - Zastępcę Prezesa WFOŚiGW w Łodzi,
  • Panią Barbarę Rutkowską - Dyrektora Biura,
  • Panią Agnieszkę Wesołowską, Pana Jacka Dziomdziorę i Panią Katarzynę Szyposzyńską - Pracowników WFOŚiGW w Łodzi.

W trakcie trwania Forum na naszym stoisku można było  zasięgnąć informacji na temat działalności Funduszu oraz jego oferty finansowej, która skierowana jest do jednostek samorządowych, Państwowych Jednostek Budżetowych, przedsiębiorców, osób fizycznych. Wszystkim odwiedzającym nasze stoisko dziękujemy za przybycie i zainteresowanie !

Więcej informacji na temat Forum znajdziecie Państwo na stronie:

 

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.