Przejdź do treści

Przedstawiciel Zarządu WFOŚiGW w Łodzi uczestnikiem Finału projektu "Kolorowa Lokomotywa"

Zdjęcie, Przedstawiciel Zarządu WFOŚiGW w Łodzi uczestnikiem Finału projektu
4 października 2014 r. w Łódzkim Domu Kultury miał miejsce wielki finał letniej edycji projektu pn. "Kolorowa Lokomotywa na zielonym szlaku - projekt ekologiczno - artystyczny dla dzieci z województwa łódzkiego".

Letnia edycja "Kolorowej Lokomotywy" pozwoliła dzieciom z 13 miejscowości z województwa łódzkiego poznać najpiękniejsze zakątki naszego regionu - głównie te położone na terenie Zespołu Parków Krajobrazowych Wojewódtzwa Łódzkiego. Podczas letniej edycji "Kolorowej Lokomotywy" dzieci uczestniczyły w przeróżnych warsztatach ekologiczno - artystycznych. Nagrody za najlepsze prace wykonane podczas zajeć zostały wręczone podczas finału przez:

  • Pana Witolda Stępnia - Marszałka Województwa Łódzkiego,
  • Pana Andrzeja Czaplę - Zastępcę Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Łodzi,
  • Pana Jacka Sokalskiego - Dyrektora Łódzkiego Domu Kultury,
  • Pana Hieronima Andrzejewskiego - Dyrektora Zespołu Parków Krajobrazowych w Łodzi,
  • Panią Małgorzatę Kanię - Zastępcę Dyrektora Departamentu Kultury i Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego.

Projekt uzyskał dofinansowanie ze środków WFOŚiGW w Łodzi na kwotę 210.000 złotych.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.