Przejdź do treści

VII Zjazd Chorągwii Łódzkiej ZHP - WFOŚiGW w Łodzi wyróżniony Statuetką "Przyjaciela Chorągwi Łódzkiej ZHP im. Aleksandra Kamińskiego"

Zdjęcie, VII Zjazd Chorągwii Łódzkiej ZHP - WFOŚiGW w Łodzi wyróżniony Statuetką
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi bardzo sobie ceni współpracę z organizacjami pozarządowymi woj. łódzkiego. W dniu 04.10.2014 r. nastąpiły zmiany statutowe na funkcji Komendanta Chorągwi Łódzkiej ZHP.

Pożegnaliśmy wieloletnią komendantkę hm. Ewę Grabarczyk, którą na tej funkcji zastąpił hm. Tomasz Cieplucha. Podczas dzisiejszego VII Zjazdu Chorągwi Łódzkiej Związku Harcerstwa Poleskiego im. Aleksandra Kamińskiego, WFOŚiGW w Łodzi otrzymał statuetkę Przyjaciela Chorągwi Łódzkiej ZHP im. Aleksandra Kamińskiego "Kamyka". Podczas tej uroczystości Fundusz reprezentowały Dyrektor Biura p. Barbara Rutkowska i hm. Wiesława Szczawińska - Zespól d/s Promocji WFOŚiGW w Łodzi.

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.