Przejdź do treści

WFOŚiGW w Łodzi wspiera i promuje piękno ziemi piotrkowskiej

Zdjęcie, WFOŚiGW w Łodzi wspiera i promuje piękno ziemi piotrkowskiej
19 września 2014 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego "Piękno ziemi piotrkowskiej".

Konkurs stanowił jeden z elementów projektu "Odkryj naturę - edukacja ekologiczna dla Miasta Piotrkowa Trybunalskiego i powiatu piotrkowskiego", który otrzymał dotację ze środków WFOŚiGW w Łodzi. Głównym celem zadania była promocja piękna przyrody ziemi piotrkowskiej oraz zachęcenie mieszkańców do bliższego obcowania z naturą.

Jury konkursowe poddało ocenie ponad 140 zdjęć. Zwycięzcami Konkursu zostali:

  • Pan Marcin Wężyk, który zajął I miejsce za cykl zdjęć,
  • Pan Emil Barański, który zajął II miejsce za zdjęcie "Wspólny relaks",
  • Pan Marek Wysocki, który dzięki zdjęciu "Pocałunek przez rzekę" wywalczył III miejsce.

Nagrodę specjalną Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi za zdjęcie "Pilica w Sulejowie" zdobyła Alicja Petruzela, natomiast wyróżnienia konkursowe zostały przyznane: Panu Januszowi Stępińskiemu, Panu Bartkowi Kamińskiemu, Pani Teresie Adamus, Pani Róży Lesińskiej i Pani Iwonie Just.

Poniżej znajdziecie Państwo link, pod którym znajdują się zdjęcia uczestników Konkursu:

WFOŚiGW w Łodzi reprezentowany był przez Pana Andrzeja Czaplę - Zastępcę Prezesa Zarządu, który dokonał wręczenia nagród Lauretaom Konkursu.

Wszystkim nagrodzonym składamy serdeczne gratulacje !

 

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.