Przejdź do treści

Finał Akcji Sprzątanie Świata - Polska 2014

Zdjęcie, Finał Akcji Sprzątanie Świata - Polska 2014
Największa akcja ekologiczna w Polsce "Sprzątanie Świata - Polska" dobiegła końca.

Tegoroczne hasło tej popularnej inicjatywy brzmiało: "Turysto! Szanuj Środowisko!". Jak co roku, akcja cieszyła się bardzo dużym zainetersowaniem wśród wszystkich mieszkańców naszego kraju. Fundacja Nasza Ziemia - Organizator tej inicjatywy - zachęca wszystkich do złożenia relacji z tegorocznej akcji "Sprzątania Świata".

Więcej informacji znajdziecie Państwo na poniższej stronie:

 

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.