Przejdź do treści

Konkurs ECO DESIGN zorganizowany przez Ministerstwo Środowiska

Zdjęcie, Konkurs ECO DESIGN zorganizowany przez Ministerstwo Środowiska
Konkurs ECO DESIGN skierowany do producentów, dystrybutorów oraz usługodawców, których produkty lub usługi wpisują się w nurt ekologicznego projektowania.
Wydarzenie zostało objete Patronatem przez Pana Macieja Grabowskiego - ministra środowiska. Finałowe rozwiązanie Konkursu zostanie zaprezentowane na wystawie podczas targów POLEKO 2014.

Ekologiczne produkty i usługi można zgłaszać do konkursu ECO DESIGN do 30 września 2014.

Bezpośrednich zgłoszeń mozna dokonywać na stronie Międzynarodowych Targów Poznanskich. 

Więcej informacji o konkursie:

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.