Przejdź do treści

Natura 2000 - szkolenia dofinansowane przez NFOŚiGW

CE2 Centrum Edukacji realizuje 2-dniowe szkolenia dofinansowane przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie pod nazwą "Racjonalne gospodarowanie na obszarach Natura 2000 szansą na rozwój gmin".

Szkolenia skierowane są do: samorządów lokalnych, przedsiębiorców, inwestorów, podmiotów gospodarczych prowadzących działalność w zakresie agroturystyki, pracowników GIOŚ, GDOŚ, WIOŚ, RDOŚ, ministerstw, urzędów wojewódzkich, urzędów marszałkowskich, parków narodowych i krajobrazowych, lasów państwowych, przedstawicieli szkół wyższych oraz osób prywatnych zainteresowanych rozpoczęciem działalności w zakresie agroturystyki na obszarach Natura 2000.

Obecnie przyjmujemy zgłoszenia na kolejne 4 szkolenia w miastach: Poznań (29-30 października), Kraków (6-7 listopada), Warszawa (26-27 listopada), Gdańsk (3-4 grudnia).

Więcej informacji na temat szkoleń można uzyskać u Pana Dawida Furmanka - Koordynatora Dzialu Realizacji Szkoleń w Biurze Projektu "Racjonalne gospodarowanie na obszarach Natura 2000 szansą na rozwój gmin", mieszczącego się przy ul. Powstania Styczniowego 95E/2, 20-706 Lublin lub na stronie internetowej: www.natura-2000.pl.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.