Przejdź do treści

III Międzynarodowy Kongres Bioekonomii zaprasza wszystkich zainteresowanych

Zdjęcie, III Międzynarodowy Kongres Bioekonomii zaprasza wszystkich zainteresowanych
Urząd Marszalkowski Województwa Łódzkiego zaprasza do udziału w III Międzynarodowym Kongresie Bioekonomii. Kongres odbędzie się 19 września 2014 r. w andel’s Hotel Łódź przy ul. Ogrodowej 17.  

Już po raz trzeci ekonomiści, biolodzy, socjolodzy, naukowcy, a także przedsiębiorcy i samorządowcy spotkają się, aby wymienić informacje i doświadczenia związane z rolą bioekonomii w rozwoju gospodarczym.

Zaplanowane podczas Kongresu panele skupią się głównie na takich zagadnieniach jak:

  • zielona infrastruktura jako elementarny składnik tworzenia smart cities;
  • mechanizmy finansowania biogospodarki z uwzględnieniem funduszy strukturalnych w nowej perspektywie finansowej;
  • wydłużenie aktywności zawodowej poprzez promowanie koncepcji "srebrnej gospodarki".

W jednym z paneli dyskusyjnych "Zielona infrastruktura" weźmie udział Zastępca Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Łodzi - Pan Bohdan Cezary Dzierżek.

Dodatkowo w ramach warsztatów tematycznych podjęta zostanie dyskusja o zagrożeniach cywilizacyjnych ze szczególnym uwzględnieniem wpływu hałasu na nasze zdrowie i komfort życia.
Międzynarodowy Kongres Bioekonomii to kluczowe wydarzenie w ramach Tygodnia Bioekonomii, który w tym roku odbędzie się w dniach 15 - 19 września.
Rejestracja odbywa się na stronie: www.bioekonomia.lodzkie.pl
Znajdziecie tam Państwo również informacje na temat pozostałych przedsięwzięć podejmowanych w ramach Tygodnia Bioekonomii.

Serdecznie zapraszamy.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.