Przejdź do treści

Plebiscyt Rzeka Roku 2014 Klubu Gaja - zachęcamy do głosowania

Zdjęcie, Plebiscyt Rzeka Roku 2014 Klubu Gaja - zachęcamy do głosowania
Zachęcamy do wzięcia udziału w  konkursie Rzeka Roku 2014, który jest prowadzony w ramach programu Zaadoptuj rzekę Klubu Gaja. Zachęcamy do oddania swojego głosu na Rzekę Rawkę, która została została zgłoszona do Konkursu przez Zespół Parków Krajobrazowych w Łodzi. Głosowanie potrwa do 29 września 2014 r.

Na swoją ulubioną rzekę rzekę może zagłosować każdy. Na stronie http://www.rzekaroku.pl/  należy kliknąć przycisk "Głosuj". Rzeka, która uzyska największą liczbę głosów zdobędzie tytuł Rzeka Roku 2014. Ponadto będą do zdobycia jeszcze dwie statuetki Rzeki Roku:

  • dla zgłaszającego rzekę,
  • oraz dla samorządu, na którego terenie wygrana rzeka się znajduje.

Więcej infomacji na temat tej inicjatywy znajduje sie na stronie Organizoatora Konkursu:

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.